Condite
Budujemy marzenia

Nasze inwestycje

ul. Podklasztorna - Podkarczówka ul. Podklasztorna - Podkarczówka

Inwestycja mieszkaniowa Condite Development SKA zlokalizowana jest przy ulicy Podklasztornej w Kielcach, w rejonie nowego osiedla "Panorama"

To jeden z bardziej popularnych terenów do zamieszkania w Kielcach. Ta lokalizacja inwestycji gwarantuje dogodną komunikację z centrum miasta i trasami wylotowymi.

W pobliżu budynku znajdują się m.in. przedszkole, szkoła podstawowa, liczne punkty handlowo-usługowe, poczta, placówki bankowe i przychodnie, supermarkety osiedlowe.

ul. Podklasztorna - Podkarczówka

ul. Raciborskiego - Ślichowice ul. Raciborskiego - Ślichowice

Kolejna inwestycja mieszkaniowa Condite Development SKA zlokalizowana jest na kieleckim osiedlu Ślichowice, u zbiegu ulic Raciborskiego i Kaznowskiego.

To jeden z bardziej popularnych terenów do zamieszkania w Kielcach. Usytuowanie budynku zapewnia sprawną komunikację z centrum miasta - zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską (w pobliżu znajduje się pętla autobusowa).

W pobliżu budynku znajdują się również m.in.: przedszkole, szkoła podstawowa, liczne punkty handlowo-usługowe, poczta, placówki bankowe i przychodnie.

ul. Raciborskiego - Ślichowice

Osiedle „Panorama” Osiedle „Panorama”

Osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie wzgórza Karczówki i Geoparku, u zbiegu ulic Kołłątaja i Podklasztornej. Ta lokalizacja inwestycji gwarantuje dogodną komunikację z centrum miasta i trasami wylotowymi.

Widok na Karczówkę, atrakcyjne tereny spacerowe w okolicy, ścieżki rowerowe w pobliżu, cisza i spokój to dodatkowe atuty tego osiedla.

Osiedle „Panorama”

Dom „Pod Topolami” - ul. Gliniana Dom „Pod Topolami” - ul. Gliniana

Na trzech kondygnacjach bloku przy ul. Glinianej znajduje się 12 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Mieszkania zostały wykończone w standardzie deweloperskim. Blok położony jest w bardzo spokojnej i cichej okolicy, daleko od ruchliwych tras, z dogodną komunikacją z centrum miasta.

Dom „Pod Topolami” - ul. Gliniana

Apartamenty „Na Wzgórzu” - ul. Domaniówka Apartamenty „Na Wzgórzu” - ul. Domaniówka

Na czterech kondygnacjach bloku przy ul. Domaniówka znajduje się 39 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Mieszkania zostały wykończone w standardzie deweloperskim. Obiekt jako jeden z niewielu oferowanych na rynku kieleckim posiada windy. Pod budynkiem znajduje się kondygnacja podziemna z miejscami postojowymi i pomieszczeniami gospodarczymi. Teren wokół budynku jest zagospodarowany i ogrodzony, co umożliwia całodobową ochronę.

Apartamenty „Na Wzgórzu” - ul. Domaniówka

© Condite Development - Wszelkie prawa zastrzeżone
Spółka wchodzi w skład Grupy
Condite