Condite
Budujemy marzenia

Ceny poszczególnych mieszkań są zróżnicowane w zależności od lokalizacji i wielkości mieszkania.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy Państwa do naszego

BIURA SPRZEDAŻY

kom. 510 031 650

Przedstawione opisy i dane techniczne mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.      

ul. Raciborskiego - Ślichowice


Wizualizacja budynku przy ulicy Raciborskiego

Inwestycja mieszkaniowa Condite Development SKA zlokalizowana jest na kieleckim osiedlu „Ślichowice”, u zbiegu ulic RaciborskiegoKaznowskiego.

  • winda
  • podziemny garaż
  • teren ogrodzony

Raciborskiego - M19

Ostanie wolne mieszkanie !


Rzut mieszkania M19 z góry

To jeden z bardziej popularnych terenów do zamieszkania w Kielcach. Usytuowanie budynku zapewnia sprawną komunikację z centrum miasta - zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (w pobliżu znajduje się pętla autobusowa).

W pobliżu budynku znajdują się również m.in.: przedszkole, szkoła podstawowa, liczne punkty handlowo-usługowe, poczta, placówki bankowe i przychodnie.


Miłośnicy aktywnego wypoczynku z pewnością docenią możliwość korzystania basenu krytego, centrum tenisowego, pobliskich ścieżek rowerowych, rezerwatu geologicznego „Ślichowice” i terenów rekreacyjnych w rejonie wzgórza Karczówki.

W nowym, 3-piętrowym budynku oferujemy 34 lokale mieszkalne, o zróżnicowanej powierzchni - od 25 m kw. do 69 m kw. Największe, parterowe mieszkania dają komfort korzystania z przestronnych tarasów o zachodniej ekspozycji. Budynek będzie wyposażony w dwie cichobieżne windy, pozwalające na swobodną komunikację z garażu do mieszkań na wszystkich kondygnacjach. Dla każdego z mieszkań oferujemy podziemny garaż lub miejsce postojowe na zewnątrz.

Dla zapewnienia komfortu mieszkańców teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią ogrodową i elementami małej architektury. Cała posesja będzie ogrodzona i wyposażona w domofon.

Garaż Piętro - parter Piętro I Piętro II Piętro III
Kliknij w budynek/kondygnację by obejrzeć mieszkania.
Budynek mieszkalny - Raciborskiego
© Condite Development - Wszelkie prawa zastrzeżone
Spółka wchodzi w skład Grupy
Condite